HyperX Pulsefire Surge Alınır mı?

Kesinlikle alınabilir. Ama dikkat Surge ilk versiyonlarında ana iki tuş birbirine temas ediyordu. Hyperx bütün fareleri geri çağırdı ve üretimi durdurdu. Sorunu çözdükten sonra tekrar modeli üretmeye başladı. Türkiye'deki versiyon büyük ihtimal ile güncel olan versiyondur. Aldığınız zaman kontrol edin.

Kesinlikle alınabilir. Ama dikkat Surge ilk versiyonlarında ana iki tuş birbirine temas ediyordu. Hyperx bütün fareleri geri çağırdı ve üretimi durdurdu. Sorunu çözdükten sonra tekrar modeli üretmeye başladı. Türkiye'deki versiyon büyük ihtimal ile güncel olan versiyondur. Aldığınız zaman kontrol edin.
Teşekkür ederim peki bunu nasıl anlayabilirim?

Teşekkür ederim peki bunu nasıl anlayabilirim?
Aşağıda sorun ile ilgili video'u paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Veya iade hakkınız olduğu için aldığınızda kontrol edebilirsiniz. Bu sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla ülkemize giriş yapmadı. En uygun fiyat şuanda adeksstore da sanırım 277tl oldukça iyi bir fiyat bu fare için.

HyperX Pulsefire Surge 16000 DPI RGB Gaming Mouse - HX-MC002B | Adeks Store

Aşağıda sorun ile ilgili video'u paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Veya iade hakkınız olduğu için aldığınızda kontrol edebilirsiniz. Bu sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla ülkemize giriş yapmadı. En uygun fiyat şuanda adeksstore da sanırım 277tl oldukça iyi bir fiyat bu fare için.

HyperX Pulsefire Surge 16000 DPI RGB Gaming Mouse - HX-MC002B | Adeks Store
Yardımın için çok teşekkür ederim. Satın aldım.

bende var şuan hatta 14 Mayıs ta böyle bir konu açmıştım aldım ve hala kullanıyorum ama çok dandik gibi yani malzeme kalitesi kötü 300 tlye daha güzel fareler var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı