HyperX Quadcast fan sesini çok alıyor mu?

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
Merhabalar,

Quadcast S almak istiyorum ancak laptop kullanıyorum ve fanlar epey sesli çalışıyor. Kulaklık izolasyonum iyi olduğundan pek duymuyorum lakin bu mikrofonu aldığımda fare ve fan seslerini çok fazla alır mı? Gaini kısıp da ağzıma sokmak istemiyorum mikrofonu. Aşağı yukarı bir 30cm olur herhalde aramızda. Kardioid modu olduğundan sadece ön tarafı alabiliyormuşuz. Bunu kullanıp da gürültüyü duyan arkadaşlar oldu mu? Teşekkürler şimdiden.

Alabilir. Ayrıca neden Quadcast S hocam?

Quadcast kullanıyorum ben, RTX Voice(Nvidia Broadcast) programı ile beraber kullanıyorum gayet iyi kesiyor gürültüyü masaya vursam bile karşı tarafa gitmiyor, o tarz bir gürültü engelleme programı gerekli. Discord'un kendi gürültü engellemesi de o tarz istenmeyen sesleri kesiyor ancak oyun vs. için program gerekli.

Alabilir. Ayrıca neden Quadcast S hocam?

Kulaklık mikrofonum işimi tam anlamıyla görmüyor. Harici bir mikrofon almak istiyorum. Günümün çoğu Discord'da, sesli sohbette geçiyor. Neden düz Quadcast değil de Quadcast S diyorsanız, Amazon'dan beyazını alacağım. Normal Quadcast'ten 200 TL daha pahalı sadece. Işığının kapanmaması hoşuma gitmedi.

Quadcast kullanıyorum ben, RTX Voice(Nvidia Broadcast) programı ile beraber kullanıyorum gayet iyi kesiyor gürültüyü masaya vursam bile karşı tarafa gitmiyor, o tarz bir gürültü engelleme programı gerekli. Discord'un kendi gürültü engellemesi de o tarz istenmeyen sesleri kesiyor ancak oyun vs. için program gerekli.

Voicemeeter'dan halledilir o diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı