Hyperx Revolver alınır mı?

ALPER622

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Arkadaşlar Hyperx Revolver bir kulaklıkta aradığım bütün özelliklere sahip. Ama emin olamadığım noktalar var. Müzik performansı iyi midir? Ses kasmak için yeterli mi? Rakibin tam olarak nerde olduğunu söyleyebilir mi? Ve 500 TL fiyatı hak ediyor mu? Umarım bu konuda yardımcı olursunuz bana. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyper serisi kulaklıklar rakiplerine göre müzik konusunda biraz daha iyiler. Diğer konularda da sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama, yakın zamanda diğer markaların da yeni modelleri çıktı ve bu yeni modelleri inceleme fırsatım olmadı henüz, o yüzden şuan tavsiye veremem. Diğer arkadaşların tavsiyelerini bekleyin derim ya da yakın zamanda kulaklıklar hakkında açılan konuları inceleyin.

Hyper serisi kulaklıklar rakiplerine göre müzik konusunda biraz daha iyiler. Diğer konularda da sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama, yakın zamanda diğer markaların da yeni modelleri çıktı ve bu yeni modelleri inceleme fırsatım olmadı henüz, o yüzden şuan tavsiye veremem. Diğer arkadaşların tavsiyelerini bekleyin derim ya da yakın zamanda kulaklıklar hakkında açılan konuları inceleyin.
Peki bana önerebileceğin bir kulaklık var mı? Ses kasmaya elverişli ve dupstep dinlerken zevk alacağım bir kulaklık tavsiyesi var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı