HyperX Solocast ses ayarları

Kurapikki

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Bugün HyperX Solocast isimli mikrofonu aldım ve ses ayarlarını yapmaya çalıştım ancak yardımınıza ihtiyacım var.
1)mikrofon etraf sesini gerçekten fazla alıyor bunun için ne yapmam lazım bulamadım. Ne önerirsiniz?
2)ayarları ufak ufak kurcaladım ve resim 1 de gösterdiğim ayarı buldum. Normalde 2 kanalı, 16bit 48000HZ (DVD kalitesi) şeklindeydi ancak ben onu 2kanalı, 24bit 96000HZ (stüdyo kalitesi) kısmına çektim. Bu bilgisayarımda herhangi bir zorlanma veya mikrofon için herhangi bir yan etki yapar mı? (cidden ne işe yarıyor bilmiyorum sadece sesin daha iyi geldiğini söylediler. CPU'ya fazladan yük bindirir mi bilmiyorum)
3) Shock Mount almamı önerir misiniz? Ve öneriyorsanız ufak bir öneri yapabilir misiniz? (fiyatları bilmiyorum ama 500'e yakın çıkabilirim gibi)

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1684157351765.png
    1684157351765.png
    30,9 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleyen: Moderatör:
Tak çalıştır bir mikrofon olduğu için programlar sorunlarını çözebilirsin. Nvidia Broadcast bir çok sorununu çözücektir. bir stant almanı öneririm. mikrofon test duracak şekilde direk vidasından tarak sarkıtırsan ses daha temiz olacaktır.

Geri
Yukarı