HyperX - Steelseries - Razer Kulaklık Önerisi

allenguler

Hectopat
Merhaba öncelikle şunu belirtiyim ilk kullandığım kulaklık Razer Kraken Proydu ve yaklaşık 1. ayı bitmeden kulaklığı kırmayı başardım fakat çok rahattı ve kulağımı hiç terletmiyor ve ağrıtmıyordu ondan sonra Steelseries Siberia v2 aldım ve yaklaşık 3-4 yıl kullandım ama 6-8 saat sonrasında kulaklarımı ağrıtıyordu ve acı vermeye başlıyordu ama ses kalitesi olarak bir eksiği yoktu, gayet sevdiğim bir kulaklıktı fakat Stream açtığımda dış sesleri çok veriyordu.
Sonuca gelecek olursam 3-4 yıl sonra artık onun da kullanım süresi doldu ve bozulmaya başladı ve sonsuz yolculuğuna bıraktım.

Şu anlık elimde bir bütçe sınırı yok sonuçta aldığında 3-4-5 yıl kadar ömürleri oluyor ne kadar kaliteli alırsan o kadar uzun sürer düşüncesindeyim ve Stream açtığımda klavyemin vs. dış seslerin gelmesini istemiyorum (mekanik olduğu için insanları rahatsız ediyor).

Aradığım ana özellikler oyun içi sesi tamamen duyabilmem ve kaliteli mikrofon.

Çok araştırdım Hyperx Cloud 2 yerine Cloud Alpha almalısınız diyorlar birisi çıkıp Arctis 5 varken Cloud 2 alınmaz diyor, birisi Cloud 2 çok güzel onu almalısın diyor, diğer bir insan çıkıp hepsi kötü şu markayı al diyor fakat Steelseries'in yapısını seviyorum ve genellikle FPS tarzı oyunlar oynuyorum MOBA-MMORPG yerine ve aklımda kablosuz da almak var o yüzden Arctis 7'nin görünüşünü çok sevdim videolarına baktım bayağı sevdim ama yinede bilgili insanlara sormak istedim o yüzden yardımınızı bekliyorum.

Son olarak 7.1 ve stereo arasında kaldım bazıları 7.1 çok iyi derken bazıları çok kötülüyor ve stereo almamı öneriyor zamanı olan bir arkadaş yardım ederse çok mutlu olurum, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 7, kullandım Cloud Core daha başarılı. Kablosuz olması şart değilse alınmasını önermiyorum, ses kalitesi olarak kablolulardan bariz şekilde gerideler.

7.1 kaliteli olabilir fakat sanal 7.1 tamamen çöp.

Tam bütçe belirtin önerimizi yapalım.

Önerimizi o zaman yapmamız daha sağlıklı olur yakın bir zamanda almayacaksanız.

Bu fiyatlara alabileceğiniz en iyi kulaklık Game One veya Game Zero'dur. 50 Ω, sisteminiz 5 seneden yaşlı değil ise sıkıntı olmadan besleyebileceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı