i-Life CX7 Valorant, GTA V ve CS:GO performansı

Ali Reis

Hectopat
Ürün bu, ailemden laptop istedim. 1 hafta sonra benden habersiz sürpriz diye bunu getirdiler. Onları üzmemek için bir şey demedim fakat dandik bir ürün gibi duruyor. Size sorum şu, bu laptop Valorant, GTA 5 ve CS'yi oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında güzel gibi ama 6 bin lira ve onboard :(

Oyunlar için can ı run ıt diye bir site var oradan bak.

Ürün bu, ailemden laptop istedim. 1 hafta sonra benden habersiz sürpriz diye bunu getirdiler. Onları üzmemek için bir şey demedim fakat dandik bir ürün gibi duruyor. Size sorum şu, bu laptop Valorant, GTA 5 ve CS'yi oynatır mı?
Can You RUN It | Can I Run It | Can My PC Run It (systemrequirementslab.com) Bu siteye girerek istediğiniz oyunu seçebilirsiniz. Bilgisayarınıza aşağı yukarı 5 mb'lık bir dosya indirecek. Bu dosya sistem özelliklerinizi sisteme yükleyecek ve istediğiniz oyunu kaldırıp kaldıramayacağına bakabileceksiniz.

Öncelikle hayırlı olsun, evet aileni üzmemiş olman takdire şayan fakat ailene bence şunu de: Anne, baba öncelikle teşekkür ederim, çok mutlu oldum fakat deseydiniz biraz araştırabilirdik gibi gibi.

Alttaki videoya göre konuşursak saydığınız oyunları oynarsınız. Zaten Valorant, CS çok büyük boyutlu oyunlar değil, indirip denemeniz daha mantıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle hayırlı olsun, evet aileni üzmemiş olman takdire şayan fakat ailene bence şunu de: Anne, baba öncelikle teşekkür ederim, çok mutlu oldum fakat deseydiniz biraz araştırabilirdik gibi gibi.

Tabii ki teşekkür ettim sonuçta çoğu aile çocuklarına böyle bir cihaz alamıyor alınan cihazda ucuz değil 6000TL yani.

Geri
Yukarı