I219-V Ethernet "Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)" hatası

Murateryilmz

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kıngston SNV2S1000G
Anakart
PRIME H510M-E
Merhaba, yeni aldığım M.2 Kingston SNV2S1000G SSD kurulumu sonrası Prime 510M-E anakartı üzerinde bulunan I219-V Ethernet kartı bilgisayar tarafından görülmüyor. BIOS güncelledim, güncel driverları yükledim. Öncesinde Windows 10 kuruluydu. Düzelir umuduyla temiz Windows 11 kurulumu gerçekleştirdim ama o da işe yaramadı. Neredeyse internet üzerinde bulunan bütün çözüm yöntemlerini denedim ama bir sonunca varamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-30 152610.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-30 152610.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran görüntüsü 2023-11-30 153859.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-30 153859.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu konumu inceleyin isterseniz.

Özetle ben çözüm için markanın forum sitesinden destek aldım. Başka türlü çözemedim.

Hocam evet sizin konunuzu gördüm, yaşadığımız sorun birebir aynı. ASUS'tan destek almaya çalışıyorum şu anda. En son yolladıkları mailde direk garantiye yollayın dediler. Sonrasında MAC adresinin silindiğini belirttim. Umarım bana da bir dosya yollarlar :D

Hocam evet sizin konunuzu gördüm, yaşadığımız sorun birebir aynı. ASUS'tan destek almaya çalışıyorum şu anda. En son yolladıkları mailde direk garantiye yollayın dediler. Sonrasında MAC adresinin silindiğini belirttim. Umarım bana da bir dosya yollarlar :D
Forum sitesi var mı hocam Asus'un? Oraya yazarsanız belki oradan bir yardımcı çıkar. Ben Servispoint'i aradığımda hemen getir gün içinde halledelim dediler ama forumda yazınca dosya ile yardımcı oldu birisi.

Malesef forum sitesi yok. MAC adresini tanımlamak için diğer üçüncü parti yazılımları kullandım ama onlar da işe yaramadı. ASUS tarafından gelecek maili bekliyorum mecburen.

Sorun çözülmedi malesef. Başka çözüm önerisi olan var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı