i3 10.nesil laptop ne kadar eder?

Eğer detaylı bir şeyler yazsaydı daha iyi olurdu. Mesela tam modelini. Kasası belki plastiktir, belki de daha kaliteli bir plastiktir. Fakat öyle bir cihaza satıcı bulmak zor fakat değer o kadar da az etmez yani yeni ve garantili bir cihaz 2000 de etmez diye düşünüyorum.
Hocam bu para peşin olarak verildiği için çok uçuk kaçık kalır, gündelik iş yapmak isteyen adam taksitle daha uygununu bulur kendine. Blokaj sorununu saymazsak, 2000-2500 arası bir fiyat gerçekten ideal.

Hocam bu para peşin olarak verildiği için çok uçuk kaçık kalır, gündelik iş yapmak isteyen adam taksitle daha uygununu bulur kendine. Blokaj sorununu saymazsak, 2000-2500 arası bir fiyat gerçekten ideal.
Benim bir taktiğim vardır, aslında tam taktik değilde. Laptopun ederi diyelim 2500. 3000'den koyar 2750'ye satarım, bence mantıklı. Çoğu kişi tarafından biliniyor ve işleyen bir şey. Ekran kartımı öyle sattım.

Benim bir taktiğim vardır, aslında tam taktik değilde. Laptopun ederi diyelim 2500. 3000'den koyar 2750'ye satarım, bence mantıklı. Çoğu kişi tarafından biliniyor ve işleyen bir şey. Ekran kartımı öyle sattım.
2600 civarına koysun maksat gönlü olsun insanların, 2400'e indirir pazarlıkla satar. Öyle de olabilir.
tavsiyem pc ye aynı ram den 4 gb daha alın takın hdd varsa 240gb ssd alın takın 3500 satın ediceginiz masraf max 400
8GB Ram + 240GB SSD ile değeri en az 3500 mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı