i3-10100 ve GTX 1660S sistemde ikinci monitör gözükmüyor

cankutcfy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yukarıda bahsettiğim cihazımda ne yaparsam yapayım 2. ekranı algılamıyor. Bildiğim ve bulabildiğim tüm ayarları denedim. Bana yardımcı olabilecek biri var mı? Daha önce bu konuda tecrübesi olan varsa lütfen geri dönüş yapsın.

Evet ekran kartına takılı 2'si de 1'i Display Port'a taktım biri HDMI ama ikisini aynı anda çalıştırmıyor. Başka bilgisayar da denedim her şey sağlam sadece yazılımsal bir problemim var.
Monitörün açma kapama tuşundan açmayı deneyin, o gözünüzden kaçmışdır.
Evet ben de ilk onu denedim zaten.
İkinci ekranın kablosu nereye takılı? Anakarta takılıysa ekran kartına takın.
Evet ekran kartına takılı 2'si de 1'i Display Port'a taktım biri HDMI ama ikisini aynı anda çalıştırmıyor. Başka bilgisayar da denedim her şey sağlam sadece yazılımsal bir problemim var.

Evet ben de ilk onu denedim zaten.

Windows, masaüstünde sağ tıklayıp, görüntü ayarları, gelişmiş görüntü ayarları, monitörünüzü seçin ve bir ayarlarınıza bakın.

Geri
Yukarı