i3 10100F 6500 XT sistemde GTA V FPS değerleri normal mi?

İşletim sistemi
Windows 11

lusie

Hectopat
Daha fazla  
RAM
XPG 8 GB 3200 MHz CL16
Ekran kartı
Sapphire Pulse RX 6500 XT 4 GB
Anakart
ASUS PRIME H510M-K
İşlemci
Intel i3 10100F 3.60 Ghz
Arkadaşlar selam. GTA 5'te FPS değerlerim normal midir?

Hikaye modu: En düşük: 60 ortalama 90 - 100 en yüksek: 160 FPS.
Online: En düşük 40 ortalama 50 - 60 en yüksek 110 FPS aldım.

Sizce normal mi? Sorma sebebim arada bir kasma hissediyorum. Ve araba ile giderken donma oluyor bazen.

Arkadaşlar selam. GTA 5'te FPS değerlerim normal midir?

Hikaye modu: En düşük: 60 ortalama 90 - 100 en yüksek: 160 FPS.
Online: En düşük 40 ortalama 50 - 60 en yüksek 110 FPS aldım.

Sizce normal mi? Sorma sebebim arada bir kasma hissediyorum. Ve araba ile giderken donma oluyor bazen.

Raminizden kaynaklı olabilir 8 GB GTA için iyi bir rakam değil.

İdeal. Kasma ve donma olayı HDD de kurulu ise oluyor. Advanced Graphics'teki ayarlarla oynadıysan eski haline getir FPS de etkisi büyük.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İdeal. Kasma ve donma olayı HDD de kurulu ise oluyor. Advanced Graphics'teki ayarlarla oynadıysan eski haline getir FPS de etkisi büyük.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oynamıştım. Düzelteyim.

Düzelttim. Ama sanırım 8 gb ram den kaynaklı. Garantiye gitmesi lazım anakartın slot bozuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı