i3 10100F işlemciyi i3 10105F'e yükseltmek

Aeques

Hectopat
Selam. Yakın zamanda almış olduğum bilgisayarım ile birlikte i3 10100F işlemcimi GTX1650 kartım ile kullanıyordum. Az önce keşfetmiş olduğum i3 10105F işlemci ile aralarında pek fark olmasa da bir tık üzüldüm açıkçası. Fakat sanırım aralarında 200 liraya yakın fark var ve fiyatına göre değişen performans bence yeterli değil. Sizin fikirlerinizi de almak istiyorum, üzülmeme gerek var mı bilmiyorum.

Dediğiniz gibi 200 liraya değecek bir şey değil. 100 MHz fark var aralarında.

Üzülecek bir durum yok. Aralarında neredeyse hiçbir fark yok. Değişim yapacaksan 10400F altını alma, o zaman üzülürsün.

üzülecek bir durum kesinlikle yok i3 10100f çok iyi bir işlemci fiyatına göre rahat olun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan da performans farklarına bakabilirsiniz

Selam. Yakın zamanda almış olduğum bilgisayarım ile birlikte i3 10100F işlemcimi GTX1650 kartım ile kullanıyordum. Az önce keşfetmiş olduğum i3 10105F işlemci ile aralarında pek fark olmasa da bir tık üzüldüm açıkçası. Fakat sanırım aralarında 200 liraya yakın fark var ve fiyatına göre değişen performans bence yeterli değil. Sizin fikirlerinizi de almak istiyorum, üzülmeme gerek var mı bilmiyorum.

Forum arkadaşlarımın dediği gibi aradaki farka asla değmez değişeceksen en az 10400F ile değişirsin zamanında kullandım hiç üzmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı