i3 10100F - RTX 2060 sistem alınır mı?

Bu fotograftaki gibi düzenleyip almanda yarar var dostum. Hayırlı olsun, bence pişman olmazsın. İleriye dönük ucuz bir sistem aldın. Bu sistemi uzun yıllara taşımak ve beklentilerini karşılaması, sadece bir ekran kartına baglı. Onun dışında sistem gayet güzel. İleride yanına 2. el aldığın, 2060 bile koysan piyasada bulunan birçok oyunu 1080p ultrada rahat oynarsın.

Vallahi çok sağ ol dostum ikinci el ölü sistemlerden kurtardın beni geleceğe yönelik bir sistem için güzel parçalar bir de pek bilmediğimden soracağım bu attın site güvenilir mi?

Vallahi çok sağ ol dostum ikinci el ölü sistemlerden kurtardın beni geleceğe yönelik bir sistem için güzel parçalar bir de pek bilmediğimden soracağım bu attın site güvenilir mi?

Benim bu siteyle ilgili bir tecrübem olmadı fakat bu sitenin güvenilir olduguyla ilgili bu tarz forumlarda yüzlerce yazı mevcut araştırıp görebilirsin. Google'a inventus güvenilir mi Technopat? Yazıp sende bir bak istersen fakat ben olumsuz bir cevap göremedim. Sistem veya parça alan kişiler fazlasıyla memnun görünüyor.

Benim bu siteyle ilgili bir tecrübem olmadı fakat bu sitenin güvenilir olduguyla ilgili bu tarz forumlarda yüzlerce yazı mevcut araştırıp görebilirsin. Google'a inventus güvenilir mi Technopat? Yazıp sende bir bak istersen fakat ben olumsuz bir cevap göremedim. Sistem veya parça alan kişiler fazlasıyla memnun görünüyor.

Tamamdır teşekkürler bir inceleyip ona göre vereyim siparişini.

Usta sistem siparişini verdim bugün sana bir konuda danışayım diye geldim 3000 bine sarı siteden RX5600 XT alınır mı? Bir de alirken nelere dikkat etmem lazim bilgin var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı