i3-10100F sistem için Linux önerisi

Linux sürümünde Logitech fare mouse hoparlör gibi software driver olmadığı için kurmaktan kaçınıyorum.

Benim kullandığım faremin de orijinal sürücüsü ve topluluk sürücüsü yok ama bir sorun yaşamadım. Kullandığınız ürünlerin topluluk sürücüleri olabilir bir bakın derim.

Benim kullandığım faremin de orijinal sürücüsü ve topluluk sürücüsü yok ama bir sorun yaşamadım. Kullandığınız ürünlerin topluluk sürücüleri olabilir bir bakın derim.

Forumlarda topluluk sayfalarında vs alternatif olarak bile uygulamasına baktım yok.

Kullandığınız ve sürücüsünü bulamadağınız donanımlar yazar mısınız? Boş zamanımda bir de ben bakayım.

Logitech fare G203 ve keyboard G213. audio chipset anakarttaki donanım driverları vs. onlar otomatik kuruluyor mu ses kartı realtek varsayılan olarak ses geliyor ama driver yok sanırım

Logitech fare G203 ve keyboard G213. Audio chipset anakarttaki donanım driverları vs. onlar otomatik kuruluyor mu ses kartı Realtek varsayılan olarak ses geliyor ama driver yok sanırım

Ses kartı sürücüleri kernelle geliyor genelde. Live bir ISO üzerinden deneyebilirsin direkt sesi.

Ya Ubuntu budgie ya da direk normal Ubuntu kur geç zaten bu ikisi kurulum esnasında driverları da biz kurallımmı diye soruyor bende yarın Ubuntu kuracağım masaüstü bilgisayarıma.

Logitech fare G203 ve keyboard G213. Audio chipset anakarttaki donanım driverları vs. onlar otomatik kuruluyor mu ses kartı Realtek varsayılan olarak ses geliyor ama driver yok sanırım

Bu araçlar ile klavye ve fareni Linux tarfında özelleştirebilirsin.

İlk link G203 için geliştirilmiş bir araç. DPI, renk, parlaklık gibi değişkenleri düzenleyebiliyorsun.

İkinci link ise birçok Logitech klavyesi için destek sağlayan bir araç. LED'leri düzenlemek dışında bir amacı yok gördüğüm kadarıyla.

Bu araçlar ile klavye ve fareni Linux tarfında özelleştirebilirsin.

İlk link G203 için geliştirilmiş bir araç. DPI, renk, parlaklık gibi değişkenleri düzenleyebiliyorsun.

İkinci link ise birçok Logitech klavyesi için destek sağlayan bir araç. LED'leri düzenlemek dışında bir amacı yok gördüğüm kadarıyla.

Phython dili bunu nasıl kullanacağım?

Geri
Yukarı