i3 10100F sistem nasıl?

Pollux 3T-10 | Game Garaj Bu Sistemi kullanıyorum. gayet memnunum. Isı Değerleri Vb. çok normal. Ekran kartını GTX 1650 Super Yapıp, Rami 2x8 yaparsanız Sorunsuz ömür boyu kullanabileceğiniz bir sistem olur.

Eğer isterseniz geçenlerde 6000 TL bandında Full kalite i3 10100F ve GTX 1650 Super sistem dizmiştim, paylaşabilirim. Ya da diğer parçalardan kısıp, işlemci ve ekran kartına daha fazla bütçe ayırıp i5 10400F ve 1660 Super sistem alınabilir.

OEM Key alınabillir.

Bu sistemlerin de şöyle bir sıkıntısı var, güç kaynağına hiçbir şekilde önem vermiyorlar. Sharkoon marka PSU kullanılmaz bence. 2 ay oldu olacak bir arkadaşım Sinerji'den sistem aldı, Sharkoon PSU mevcut dün yanık kokusu geliyor diye söylenip duruyordu, burnunu dayamış PSU yanık kokuyormuş ve FPS değerleri -100 şeklinde düşüşteydi. Kullanmamasını ve yollamasını söyledim yoksa yakar anakartı falan mazallah.

Şu an bulunduğumuz piyasada, aşağıdaki değişikliklerle bu sistem alınabilir.

SSD olarak:

Belirtmek zorunda olduğum bir şey var. Birkaç ay önce, bu fiyata 2060 topluyorduk. Fiyatlar çok arttı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…