i3 10100F sistem uyumlu mu?

Bütçe
650

Mustafaszr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum basit bir sistem topladım ama sistem gayet iyi parçalar vs. ama PSU aklımı aşırı karıştırdı bende sistemi yeni PSU takana kadar kullanmayacağım. Parçalar uyumlu mu? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

i3-10100F
RX6400.
H410M-R
8 GB DDR4 3200MHz RAM.
M.2 SSD ( M.2 yuvası olmadığını biliyorum pce 1X yuvasını kullanacağım adaptörle)
1TB HDD.
6 fanlı Rainbow kasa - 56W tüketiyor.

Arkadaşlar parçalar bunlar uyumlu mudur? Ayrıca Aerocool VX Plus'a param anca yetiyor 500W almayı düşünüyorum yeterli olur değil mi? Aerocool hakkında kötü yorum pek göremedim bütçesi düşük kişilerin işini görebilir diyor çoğu kişi. Bu PSU ile 8000TL'lik bilgisayarım zarar görsün istemiyorum.

@messinicocugu

Son düzenleme:
İşlemciyi i3 10105F yapsanız ve anakartı M.2 destekleyen bir H510 alsanız performansta artış olur, SSD markasını söylerseniz daha iyi olur kronik sorunlu bir SSD ile uğraşmak istemezsiniz. Son olarak kasanında linkini atsanız bir yorum yapabiliriz hava akışı iyi olmayan kasa da baş ağrıtabilir. PSU olarak Aerocool 500W yerine High Power alın.
Fiyat farkı neredeyse yok ama High Power 80+ sertifikaya sahip ve daha iyi.

İşlemciyi i3 10105F yapsanız ve anakartı M.2 destekleyen bir H510 alsanız performansta artış olur, SSD markasını söylerseniz daha iyi olur kronik sorunlu bir SSD ile uğraşmak istemezsiniz. Son olarak kasanında linkini atsanız bir yorum yapabiliriz hava akışı iyi olmayan kasa da baş ağrıtabilir. PSU olarak Aerocool 500W yerine High Power alın.
Fiyat farkı neredeyse yok ama High Power 80+ sertifikaya sahip ve daha iyi.

Çokdan aldım bile şu an parçalar evde PSU hariç onu yeni alacağım SSD markasını şu an hatırlamıyorum ama iyiydi diye öğrendim parçalar uyumlu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı