i3 10100F sistemde güncel oyunlarda kaç FPS alırım?

İşletim sistemi
Windows 10

Pisagor

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selamlar. Sistem başlıkta yazıyor zaten bütçe ancak buna yetiyor bir değişiklik yapmıyorum. Rust'da kaç FPS alırım? Ve güncel oyunlar Cyberpunk 2077, RDR2, gibi oyunlarda kaç FPS alırım?

i3 10100F GTX 1650 Super 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selamlar. Sistem başlıkta yazıyor zaten bütçe ancak buna yetiyor bir değişiklik yapmıyorum. Rust'da kaç FPS alırım? Ve güncel oyunlar Cyberpunk 2077, RDR2, gibi oyunlarda kaç FPS alırım?

i3 10100F GTX 1650 Super 8 GB RAM
İnternetten testlere bakabilirsiniz. Fakat güncel oyunların hiçbirinde üzmez. Bellek miktarı sıkıntı çıkarabilir, 16 olsa tadından yenmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İstediğiniz oyunu yazıp arayın.

Dostlar internetten zaten bakıyorum ama güvenmiyorum bir videoya bakıyorum 20 FPS fazla veriyor bir videoya bakıyorum 20 FPS az veriyor.

Dediğin özelliklerin 16 GB ramli olan versiyonu var bende.

Oynadığım oyunlardaki FPS testleri :
GTA V - Orta ayarlarda sabit 60 FPS
Batman Arkham City - En yüksekte sabit 60 FPS
Tomb Raider (2013) - En yüksekte sabit 60 FPS
Mortal Kombat 11 - En yüksekte sabit 60 FPS (Not : Anlamadığım şekilde niyeyse senaryo modunda ara sahneler sırasında oyun 30 FPS gibi görünüyor)
Saints Row: Gat out of Hell - En yüksekte sabit 60 FPS

CS:GO, Valorant, LoL gibi ana akım oyunlarını geçiyorum çünkü bu oyunlarda çok yüksek FPS alacağı bariz.

Dediğin özelliklerin 16 GB ramli olan versiyonu var bende.

Oynadığım oyunlardaki FPS testleri :
GTA V - Orta ayarlarda sabit 60 FPS
Batman Arkham City - En yüksekte sabit 60 FPS
Tomb Raider (2013) - En yüksekte sabit 60 FPS
Mortal Kombat 11 - En yüksekte sabit 60 FPS (Not : Anlamadığım şekilde niyeyse senaryo modunda ara sahneler sırasında oyun 30 FPS gibi görünüyor)
Saints Row: Gat out of Hell - En yüksekte sabit 60 FPS

CS:GO, Valorant, LoL gibi ana akım oyunlarını geçiyorum çünkü bu oyunlarda çok yüksek FPS alacağı bariz.
Teşekkür ederim, link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama yasaksa kaldırırım yorumumu
bu videoda ki FPS değerleri doğrumu ?

Dostum bir yakınımda aynı sistem var sadece RAM'lar 16 GB. Fpsdeğerli şu şekilde.
CS:GO 1024x768 Low ayarlar 300-500 arası.
GTA V 1080P en yüksek ayarlar 85-150 arası.
Rainbow 6 Siege en yüksek ayarlar ortalama 150 FPS ( büyük ihtimalle daha fazla ama pek hatırlamıyorum ne desem yalan olur ama 100 küsurdü )

Yeni konular

Geri
Yukarı