i3 10100F sistemde Knight Online anlık FPS düşüşleri

HeyBeauu

Hectopat
Merhaba, dün yeni bir sistem topladım. i3 10100F, RX 550 8 GB RAM. Bilen bilir zaten oyun çok grafik isteyen bir oyun değil hesap makinesi ile bile oynanabilecek düzeyde bir oyun FPS olarak sınır 120 ve 120 FPS görebiliyorum. Ancak oyunda anlık takılmalar yaşıyorum. Monitörüm VGA monitör, görüntüyü dönüştürücü ile alıyorum acaba o yüzden midir bu anlık takılmalar? Driverlar falan hepsi güncel olarak dün kuruldu. Bu anlık takılmalar arada sırada değil sık sık oluyor o yüzden sinirlerimi bozdu biraz. Şimdiden teşekkürler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de dönüştürücü var, oynatınca renk kayması oluyor sadece. Drobun onun ile alakası olduğunu sanmam. Ram yetersiz kalıyordur belki.

Patriot Burst 240 GB hocam.

Bilemiyorum, önerilen bir SSD. Virüs taraması yapabilirsin Kaspersky, malwerebyte ile.
Ama bir de mesela oyun üzerinden gidecek olursak Metin2'de ona benzer ve eski bir oyun. O oyunda da en iyi sistemler bile takılabiliyor yani. Umarım sorunu çözersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…