i3 10100F sisteme 2500 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2000-2500
Hocam bilmediğimden soruyorum bu işlemciyle beraber en fazla hangi kart çalışabilir darboğaz vs olmadan? AMD'ya da NVIDIA fark etmez.

Şahsen en sağlıklı ikili ilk mesajımda belirttiklerim diye düşünüyorum. Buna RTX 2060 zorlayanlar var. İşlemci tabanlı oyunlarda üzer gibi.

Şahsen en sağlıklı ikili ilk mesajımda belirttiklerim diye düşünüyorum. Buna RTX 2060 zorlayanlar var. İşlemci tabanlı oyunlarda üzer gibi.

Hocam 10100F bu kadar kötü bir işlemci değil aklınızı karıştırmasın tamam 2070 OC de sıkıntılar olabilir ama Dual RAM'ler ile 2060 kullanırsanız ve PSU yeterliyse sizin için güzel bir seçim olacaktır ama 2500TL için çok zor gibi.

Hocam 10100F bu kadar kötü bir işlemci değil aklınızı karıştırmasın tamam 2070 OC de sıkıntılar olabilir ama Dual RAM'ler ile 2060 kullanırsanız ve PSU yeterliyse sizin için güzel bir seçim olacaktır ama 2500TL için çok zor gibi.

Dostum bu ekran kartları yavaştan etkileri azalıyor bende i3 10100F kullanıcısının en az bir RTX serisine geçmen lazım AMD neden sevmiyorsun onu da anlamadım bazı kartları sadece kronik neyse anlatmak istediğim kartlar artık eskiyor ve RTX 2060 gibi kartlar darboğaz payı çok düşük ve gözle görülür hiçbir şey hissetmezsin (RAM'lerin 8x8 ise)

Geri
Yukarı