i3 10100F ve MSI B460M-A PRO anakart için mantıklı GPU önerisi

Bütçe
2500-3000
Hepiniz mükemmelsiniz. Karar verdim, Inno3D GeForce RTX2060 Twin x2 OC RGB 6GB 192Bit GDDR6 Ekran Kartı | Game Garaj siparişimi birazdan veriyorum.

Son olarak, bu sisteme uygun 300-400 aralığında kasa önerebilir misiniz? Bütçemi diğer parçaları alırken de bayağı zorladım, 6bin diye ayırdığım bütçeyi 7600'e kadar çıkardım, en son kasa alacağım üstüne artık esnek olamıyorum.

Anakartımın ve bu ekran kartının rahatça sığacağı, havalandırmanın güzel olacağı ve tercihen rgb ışıklandırmalı bir kasa arıyorum. Bu konuya da bir el atarsanız, mükemmel olacak.

Zalman N5'i diğer konular altında da gördüm, ve çok beğendim.
Fakat, ürün yorumları kısmında olumsuz yorumlar var, özellikle dar olması konusunda. Tabii onların parçaları benimki ile aynı olmayabilir fakat hiç tecrübem yok, yanlış anlamamak adına söylemek istedim. Ben böyle birşey yaşamam değil mi?

Zalman N5'i diğer konular altında da gördüm, ve çok beğendim.
Fakat, ürün yorumları kısmında olumsuz yorumlar var, özellikle dar olması konusunda. Tabii onların parçaları benimki ile aynı olmayabilir fakat hiç tecrübem yok, yanlış anlamamak adına söylemek istedim. Ben böyle birşey yaşamam değil mi?
Deneyim kişiden kişiye değişir de bence sorun yaşamazsınız, fiyatına göre gerçekten iyi bir kasadır.

Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim. siparişleri verdim. haftaya hafta sonuna kadar gelir herhâlde tüm parçalar.
İyi günler geçirmeniz dileğiyle,
Hayırlı olsun. :)

Geri
Yukarı