i3 10105F & GTX 1650 sistem günümüz oyunlarında kaç FPS verir?

O fiyata sistem toplamak parayı çöpe atmak. Hazır sistemlerde RX 6700 XT gibi bir canavar varken 1660S alabilirsiniz kesinlikle vatan dan(!) Yapmayın, paranızı çöp etmeyin.

Toplama.
RX 6700 XT PC
Yok hocam benı aydınlattınız

Hepınıze teşekkur ederım hakkınızı helal edın sızıde uğraştırdım tekrardan teşekkür ederim.

Yok hocam benı aydınlattınız

Hepınıze teşekkur ederım hakkınızı helal edın sızıde uğraştırdım tekrardan teşekkür ederim.
Ne demek dostum, amacımız bütçeni en iyi şekilde değerlendirmek. Şimdiden hayırlı olsun :)

Benim attığım sistem çok daha mantıklı bir tercih olur bilginiz olsun.
Kasa ve PSU çok çok daha iyi.
KS nin bütçesi hem monitör, hem de kasa için. 2K ya monitör bulabilir. Bu yüzden attığımın alınması daha iyi olur. Zaten 750W PSU 6700 XT için çok fazla.

Ne demek dostum, amacımız bütçeni en iyi şekilde değerlendirmek. Şimdiden hayırlı olsun :)

Ksnin bütçesi hem monitör, hem de kasa için. 2K ya monitör bulabilir. Bu yüzden attığımın alınması daha iyi olur. Zaten 750W PSU 6700 XT için çok fazla.

Olay sadece 750 Watt değil. Benim attığım sistemde en iyi 750 watt PSU modellerinden biri bulunuyorken sizina attığınız sistemde giriş seviyesi bir model var. Ayrıca 2K fiyata alacağı monitörden hayır gelmez en az 3.200 seviyesine çakması gerekiyor.

Yanlış bir algının aksine , 1650 sistemler hala daha iş görür düzeydeler. Çoğu oyunu ortalama ayarlarda AKICI şekilde oynatacak güçte bir kart. Yani vasat algıları kesinlikle doğru değil. Giriş seviyesi olduğu net ancak oyunlara ortalama ayarlarda her şekil yettiği gerçeğini değiştirmez bu. Sıfır alır mıyım, almam. Çünkü sıfır olarak ederi en fazla 7k iken şu anda bu fiyata yok stoklardan dolayı ve olanlar da ederinden fazlaya satılıyor. 2-4k daha koyup çok daha iyi ve güncel sistemler alınabilir bana göre.

Olay sadece 750 Watt değil. Benim attığım sistemde en iyi 750 watt PSU modellerinden biri bulunuyorken sizina attığınız sistemde giriş seviyesi bir model var. Ayrıca 2K fiyata alacağı monitörden hayır gelmez en az 3.200 seviyesine çakması gerekiyor.
Bütçe ele alınıp sistem ve monitör için hesabı yapılmalı. Ayrıca attığınız sistemde A320 var. PSU olarak ne kadar mükemmel olsa da geleceği pek olmayan bir anakartı almanın bi' faydası olacağını düşünmüyorum.

Bütçe ele alınıp sistem ve monitör için hesabı yapılmalı. Ayrıca attığınız sistemde A320 var. PSU olarak ne kadar mükemmel olsa da geleceği pek olmayan bir anakartı almanın bi' faydası olacağını düşünmüyorum.

Katılıyorum ama konu sahibi anakartı B550M k seçebilir ve ek olarak monitör için olan bütçesini bilmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı