İ3 10105F ve RX 550 sistemin oyun performansı nasıldır?

İbrahim09139

Femtopat
Daha fazla  
Bir tane bilgisayar topladım sizce nasıl? Valorant, CS:GO, Fortnite, PUBG Mobile oynayacağım kasmadan oynayabilir miyim, ne kadar süre idare eder bu beni?
Sistem parçaları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ekran kartına o kadar para vereceğinize ikinci elden RX 560 veya 570 alın derim.

O ekran kartına cidden o kadar para yazık olur biraz daha beklersen yaza doğru iyi indirimlerle 6500 XT alabilirsin bende bekliyorum.

Biraz araştırmayla uygun fiyata 2.el GTX 1050 Ti bulmaya çalışın. Bu kart tek fanlı, mutluluğu kabusa çevirir.
O ekran kartına cidden o kadar para yazık olur biraz daha beklersen yaza doğru iyi indirimlerle 6500 XT alabilirsin bende bekliyorum.
Sence yaza 6500 XT ler 2500 3000 civarına düşer mi?

Ryzen 5 Pro 4650G alsam ileride ekran kartı fiyatları falan düşerse 1050 Ti falan alsam nasıl olur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…