i3 12100F RTX3050 sistemde oyunda dokular çok geç yükleniyor

• Konuyu başlatan uıop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 415

uıop

Hectopat
Goodram 1600 / 2300 M.2 SSD'im var ve dokuları çok geç yüklüyor drop yiyorum %78 sağlıklı SATA SSD'ye yüklediğimde de aynı drop yiyorum dokular çok geç yükleniyor sistemde bir sıkıntı yok bütün testleri yaptım ve sistemim gayet yeterli MTA da bile drop yiyorum 2 haftalık sistem.
Hatta o kadar fazla drop yiyordumki Regedit'ten bir ayarlar yaptım dokular yüklenmesi ile alakalı bayağı işe yaradı.

RTX 3050.
i3 12100F.
2x8 CL 18 G.Skill 3200 MHz RAM.

Sadece bir oyuna özel durum mu?
Hayır GTA 5 MTA Steam pubg ve fortnite fortnite da özellikle maçın bekleme yerinde gpu 40 tan 15 e filan düşüyor ve bu saydıgım oyunlarda dokular çok geç yükleniyor çok hızlı gittiğimde drop filan oluyor

Yani bilemiyoruz ama belki M2 SSD De sıkıntı vardır ve sistem m2 ye yüklü oldugu için sataya kursam bile drop yiyorumdur ben hala ssd tarafındayım dokuların yüklü olmadıgı bir yere hıp hızlı girdiğimde filan drop oluyor gpu düşüyor

Hayır GTA 5 MTA Steam pubg ve fortnite fortnite da özellikle maçın bekleme yerinde gpu 40 tan 15 e filan düşüyor ve bu saydıgım oyunlarda dokular çok geç yükleniyor çok hızlı gittiğimde drop filan oluyor

Yani bilemiyoruz ama belki M2 SSD De sıkıntı vardır ve sistem m2 ye yüklü oldugu için sataya kursam bile drop yiyorumdur ben hala ssd tarafındayım dokuların yüklü olmadıgı bir yere hıp hızlı girdiğimde filan drop oluyor gpu düşüyor
Grafik ayarları ne durumdadır?

Yeni konular

Geri
Yukarı