i3-12100F - RX 6600 sistem alınır mı?

Klorenn

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an hakkında bilgim yok ancak birkaç gün veya 1 hafta falan önce 9k idi 6600 sistem PCH yapmıştı, hazır olarak da 10-11k idi. Bunlar pahalı geldi onlara göre ama şu an bakmadım bilmiyorum piyasayı.

Alttaki Enzo'yu alabilirsin. Çıkabilirsen biraz şu var bir de.

Şu an hakkında bilgim yok ancak birkaç gün veya 1 hafta falan önce 9K idi 6600 sistem pch yapmıştı, hazır olarak da 10-11k idi. Bunlar pahalı geldi onlara göre ama şu an bakmadım bilmiyorum piyasayı.

Onlar stoklu. Şu an stoğu olmadığından attığım sistemin fiyatına bile gelmiş olabilir. Özel stok olarak hazırlanıyor çünkü. Stok bitince de kimsenin almaması için 20k civarına satıyorlar.

Bu varken o alınır mı bilmiyorum. Bunu alırsanız güç kaynağını FSP yapın.

Onlar stoklu. Şu an stoku olmadığından attığım sistemin fiyatına bile gelmiş olabilir. Özel stok olarak hazırlanıyor çünkü. Stok bitince de kimsenin almaması için 20k civarına satıyorlar.

PCI-e 4.0 muhabbeti varmış onun hakkında tam bilgim yok anlatabilir misin biliyorsan?

Onlar stoklu. Şu an stoğu olmadığından attığım sistemin fiyatına bile gelmiş olabilir. Özel stok olarak hazırlanıyor çünkü. Stok bitince de kimsenin almaması için 20k civarına satıyorlar.
Mugello nun fiyatı gereksiz pahalı. 2K daha koysan 13400F Rx6800 sistem alırsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı