i3-12100F sisteme 900 TL PSU önerisi

Berker Tomaç

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL'ye CV550 alınmaz. Fiyatları da baz alirsak HV Pro daha mantıkli.

İkisi de fiyatını hak eden modeller olmadığı için beklemen daha iyi olur, özel indirimler olabiliyor çünkü.

Başlıkta 900 TL yazıyor ama CV550 masraflarla beraber neredeyse 1100 TL'ye geliyor, çıkabileceğin maksimum bütçen nedir bu arada?

Çıkabilececeğim maksimum bütçe 1000 TL. Gösterim amaçlı Amazon linkini bıraktım ancak Akakçe'de 1000 TL'ye bulunabiliyor CV550. önerebileceğiniz veya bunun için indirim bekle dediğiniz modeller mevcut ise onlara bakayım.

Şu an en mantıklısı HV PRO 550 ama o da 900 TL'ye dayanmış, yakın tarihte Hyper PRO 550/700, XPG PYLON 650/750 gibi modelleri bekleyebilirsin, CV 550'de 800 TL'nin altına düştüğü zaman alınabilir.

En azından bir hafta içinde özel bir indirim olabilir, PYLON için zannetmiyorum ama FSP modelleri için mümkün zira Hyper PRO 1000 TL'yi geçecek neredeyse, en ucuz satıcıdaki stok yenilenince fiyatı da düşer. Olmadı HV PRO alırsın.

Bak bunu görmemiştim, bu da olabilir. Aralarından en iyisi bu model zaten.

Pylonu beklememi tavsiye eder misiniz yoksa bu indirimde bu fiyata MSI modeli iyidir hiç beklemeyim mi, düşünceniz nedir ?

HV PRO'nun 900 TL'ye dayandığı yerde A650BN için kabul edilebilir fiyat, PYLON zaten uzun zamandır indirime girmiyor. Yeni açılmış mağazada kısa süreliğine özel indirime girmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…