i3 12100F ve GTX1660s sistem 10.000 TL'ye alınır mı?

Alınır, RDR2'yi yüksek ayarlarda kaldırır. Bu bütçede daha iyisi yok, değişmesi gereken bir parça da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC mükemmel. Direkt alın, düşünmeyin bile.

Bir de bir şey soracağım ben arka planda Chrome ve Discord falan kullanırım. 16 GB RAM yeterli mi yoksa 32 mi yapayım özelleştir kısmından?

Bir de bir şey soracağım ben arka planda Chrome ve Discord falan kullanırım. 16 GB RAM yeterli mi yoksa 32 mi yapayım özelleştir kısmından?

16 GB RAM yeterli ama ileriye dönük olsun derseniz 32 yapabilirsiniz.

Önerin için teşekkürler. 32 yaparım büyük ihtimal.

32'ye gerek yok. Gereksiz masraf. Render yapmayacaksanız 16 yeter şu an. İsterseniz ekran kartını satıp daha iyi bir model alın çünkü Gigabyte'ın Windforce serisi berbat.

32'ye gerek yok. Gereksiz masraf. Render yapmayacaksanız 16 yeter şu an. İsterseniz ekran kartını satıp daha iyi bir model alın çünkü Gigabyte'ın Windforce serisi berbat.

Bütçeyi zorlamak istemiyorum 16 yaparım RAM'i 16 bana da biraz yeterli geldi ekran kartına pek bütçe yetmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…