i3 12100F ve RX 6500XT sitem GTA orta ayarlarda kaç FPS verir?

Ygz0717

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. i3 12100F RX 6500 XT H610M-B 8 GB 3200MHz 512 GB M.2 SSD bir sistem GTA'da orta ayarlarda Online kaç FPS verir? (16 GB RAM yapacaktim ama bu sefer 240GB SSD alabiliyordum 500 okuma/300 yazma çok düşüktü)

Hocam ne orta ayarı en yüksek ayarda bile akıcı oynarsınız.

Merhaba. i3 12100F RX 6500 XT H610M-B 8 GB 3200MHz 512 GB M.2 SSD bir sistem GTA'da orta ayarlarda Online kaç FPS verir? (16 GB RAM yapacaktim ama bu sefer 240GB SSD alabiliyordum 500 okuma/300 yazma çok düşüktü)

Bu sistemle forumda "X oyununu oynayabilir miyim" diye konu açmayın hocam

O kadar mı ya bu kadar beklemiyordum

Peki 16 GB yapmamı mi önerirsiniz 240GB SSD alarak 8 GB RAM 512 GB SSD şeklinde mi?

HDD yoksa depolama için ve fazla oyun yükleyecekseniz 512 GB SSD alın sonradan HDD ve RAM takviyesi yaparsınız daha iyi olur.

HDD yoksa depolama için ve fazla oyun yükleyecekseniz 512 GB SSD alın sonradan HDD ve RAM takviyesi yaparsınız daha iyi olur.

Maalesef evde var da dolu ekstraddan HDD alirsam bütçem 800TL asıyorum RAM alırsam 450TL aşıyorum yarın sabahtan almaya giderken bir bütçeyi zorlamaya çalışacağım.

RAM al hocam.
Sonra alırsın SSD'yi ya da hard diski, RAM fiyatları çok pahalı her zaman alamazsınız. Ve oyun performansınızı doğrudan etkiler.

RAM al hocam.
Sonra alırsın SSD'yi ya da hard diski, RAM fiyatları çok pahalı her zaman alamazsınız. Ve oyun performansınızı doğrudan etkiler. Az önce.

RAM al hocam.
Sonra alırsın SSD'yi ya da hard diski, RAM fiyatları çok pahalı her zaman alamazsınız. Ve oyun performansınızı doğrudan etkiler. Hem RAM hem SSD aldım hocam.

RAM'i da aldım SSD'yi de(16 GB RAM 512 GB M.2)

RAM'i da aldım SSD'yi de(16 GB RAM 512 GB M.2)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…