i3 2100 sistemde FIFA 222 kendi kendine kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Alper Can

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 550
İşlemci
Intel i3 2100
FIFA 22'yi açıyorum oyuna giriyor. Mesela hızlı bir maç yapacağım. Seçimi yapıp başlat dediğim gibi kapanıyor oyun. Yada karakter oluşturup kariyer oynayacağım. Karakter oluşturduğum anda oyun kapanıyor. Youtube üzerinden forumlar üzerinden bir sürü şey okudum, izledim ve denedim. Aşağıdaki durumların hepsini denedim sırayla. Farklı bir çözüm bile var ise yardımcı olabilirse sevinirim.
1) Steam'den dosya bütünlüğünü kontrol ettim.
2) EA id'mi değiştirdim.
3) EA uygulamasını denetim masasından onardım. İşe yaramayınca kaldırıp oyunu başlatarak steam'in tekrardan EA uygulamasını yüklemesini de denedim.
4) EA ve fifa'nın uyumluluk sürümlerini sırayla farklı kombinasyonlarla denedim ve ardında ikisini de yönetici olarak başlatmayı da denedim.
5) DirectX ve bu visual+ gibi şeyleri de indirip kurdum. Ve evet windows update'imi her an güncel tutuyorum şuanda bunu yazarken de kontrol ettim.
6) Windows Defender üzerinden Fifa'ya ve EA uygulamasına ve steam'e güvenlik konusunda izin ver tarzı bir olayı da seçtim.
Bilgisayarımda daha önce açtığım bir oyundu şuan açamıyorum tekrar yüklediğimde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı