i3 2100 Sisteme Windows 10 kurulmalı mıdır?

Windows 7 takıntısı var gibi bende. Diğer işletim sistemlerine geçince tam performans alamıyormuş gibi hissediyorum. En güncel veya en stabil Windows 10 Pro sürümünü nerden indirebilirim?

Hocam buradan Windows 10'u Ä°ndirin

"Aracı şimdi indirin" kısmından indirip, ISO dosyasını CD veya Flash belleğine yazdırıp kurabilirsin. Gittigidiyor, N11 gibi yerlerde gayet ucuza, sağlam lisanslar satılıyor.

Windows 7 takıntısı var gibi bende. Diğer işletim sistemlerine geçince tam performans alamıyormuş gibi hissediyorum. En güncel veya en stabil Windows 10 Pro sürümünü nerden indirebilirim?
O performans takıntısı şundan kaynaklı. Windows 7’de 10 kadar bir görsellik yok animasyon yok. O yüzden performans düşük gibi geliyor. Mesela XP ile Windows 7’yi kıyaslasanız XP daha atik çalışıyor gibi gelir.

Merhaba arkadaşlar. Çok uzun süredir Windows 7 kullanıyorum. Daha önceden 1 hafta Windows 10 deneyimim oldu ancak bir çok hata barındırıyordu. Gizli gizli arkadan güncellemeler yapıp kotamı tüketiyordu. Windows 10'u şimdi kursammı yoksa çıkacak kapsamlı güncellemeler varsa onlar çıktıktan sonramı kurayım? Sistemim aşağıda.

Intel Core i3 2100 3.10GHZ
G Skill Ripjaws X (4x2) 8GB 1600MHz DDR3
Sapphire R7 250 Boost Lite 2GB 128 Bit
ECS H61H2-MV Anakart
Windows 7 Şuana kadarki en stabil sistemdir , 2. si Vista Sp2 64 bit . Ama sen Windows 7 kur :D
Windows 10 'u kurduğun zaman makinedeki kasmayi görürsen tekrar gel yoruma :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı