İ3-2120 GTX 1050 FPS Düşmesi

Yeyith

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
İngiliz Dil Edebiyatı Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba ben yakın bir zamanda GTX 420'den GTX 1050 'ye bir geçiş yaptım Youtube'da game testler falan izledim. Mesela just cause 3 adam ultra ayarlarda 60 sabit alıyor ben oyuna bir girdim abi rezillik. 60 FPS bulmak için yerimde durmam lazım o da en low ayarlarda. Crysis 1 ve Warhead oynadım abi 120 FPS falan alıyorum ultrada birden manyak gibi 20 FPS'e düşüyor bunun sebebi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Just Cause 3'de ultrada 60 FPS sabit almıyor. Hangi videoyu izlediyseniz ya yanlış izlediniz ya da farklı bir ekran kartıdır o. Buyrun bu FPS videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Very High'da 30 FPS alıyor. FPS düşmesinin sebebi de birçok şey olabilir. HDD'den oynuyorsanız bundan dolayı olabilir, RAM yetersizliğinden olabilir, işlemci darboğazı olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı