i3 2130 ve RX 460 Darboğaz Sorunu Nasıl Giderilir?

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, i3 2130 işlemcim ile RX 460 ekran kartım PUPG'de darboğaz yapıyor, araba sürerken drop olayları artıyor. Bunu minimuma indirme yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ph61-mx anakartim i5 2310 islemcim var islemci degistirsem ne kullanabilirim bu anakarta.guncell olanlari biliyorum ama pc 8 yillik ve gecmiste destekledikleri hakkinda fikrim yok

Çözünürlüğü 1200p'ye al.
AMD yazılımının içinden önceden max 1366x768 yapabilirken şans eseri bu ayarı keşfedip açtım çözünürlüğü max 2500 civarı yapabilliyorum.
Bahsettiğim Virtual Super Resolution denilen ayarı açtım 1920x1080 çözünürlükte oynuyorum lolde ayarları arttırsamda düşürsemde herhangi bir artış olmuyor, 1200p derken bu arada onu nasıl alacağım?

AMD yazılımının içinden önceden max 1366x768 yapabilirken şans eseri bu ayarı keşfedip açtım çözünürlüğü max 2500 civarı yapabilliyorum.
Bahsettiğim Virtual Super Resolution denilen ayarı açtım 1920x1080 çözünürlükte oynuyorum lolde ayarları arttırsamda düşürsemde herhangi bir artış olmuyor, 1200p derken bu arada onu nasıl alacağım?
Fps'iniz biraz düşecek, çözünürlüğü 1080p'den biraz yukarı çekmeniz lazım ya da 1080p'de grafik ayarlarını yükseltmeniz lazım.

Fps'iniz biraz düşecek, çözünürlüğü 1080p'den biraz yukarı çekmeniz lazım ya da 1080p'de grafik ayarlarını yükseltmeniz lazım.
Evet qral, 1080 1980x civarlarında oynuyorum oyunları çözünürlükler çok yüksek gölgeler hariç fps ne artıyor ne yükseliyor düşükde olsa yüksekde olsa bütün çözünürlükleri denedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı