i3-2328M + 8 GB RAM ile hangi oyunlar oynanır?

• Konuyu başlatan ReQo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B
İşletim sistemi
Windows 10
Atma dostum, o sistem MC 1.18'i de açar, GTA 4'ü de açar. Kimse bu sistemde 1080p ultrada oyun oynamak istemiyor. Önemli olan düşük grafik ve ayarlarda oldukça iyi oyunlar oynayabilmek.

Şuradaki oyunların hepsini oynayabilirsin dostum. Ve evet, HD Graphics bunların hepsini açabilir @qRowLing

Eki Görüntüle 1545820

AC serisi zor ya, optimizasyon özürlüsü ve berbat portları sayesinde. Max Payne 3'ü de açar, ben benzer bir sistemde 2 kere bitirmiştim.

Hocam benim sistemimde de i5-2400 R5-230 8 GB RAM var GTA 4 20 FPS en düşük ayarlar orijinal indirmek şart mı c*rack indirdim.

Hocam benim sistemimde de i5-2400 R5-230 8 GB RAM var GTA 4 20 FPS en düşük ayarlar orijinal indirmek şart mı c*rack indirdim.

Demek ki, en düşük ayarlar o değil. Ben Pentium N3710, HD 405 ve 4 GB RAM ile 25 FPS'te oynayabiliyorum. 800x600 en düşük.

Detay ayarı, çizim uzaklığı, araba sayısı gibi şeyleri 100 yerine 1 yap.

Diğer sorunda ise, ben hem 1.0.7.0 sürümünü downgrade etmiştim öyle oynuyorum, hem de Steam'den. 2 şekilde de benzer FPS değerleri var, Steam'de biraz daha iyi gibiydi.

Sorun ondan değil gibi. Dediğim gibi, küçük ayarlardan olabilir ya da çözünürlükten.

Atma dostum, o sistem MC 1.18'i de açar, GTA 4'ü de açar. Kimse bu sistemde 1080p ultrada oyun oynamak istemiyor. Önemli olan düşük grafik ve ayarlarda oldukça iyi oyunlar oynayabilmek.

Şuradaki oyunların hepsini oynayabilirsin dostum. Ve evet, HD Graphics bunların hepsini açabilir @qRowLing

Eki Görüntüle 1545820

AC serisi zor ya, optimizasyon özürlüsü ve berbat portları sayesinde. Max Payne 3'ü de açar, ben benzer bir sistemde 2 kere bitirmiştim.
Bu fotoğraf çocukluğumun tamamı ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı