TechnoNejatTR

Hectopat
Daha fazla  
Bende bir dizüstü bilgisayarı var ve son zamanlarda çıkan oyunları oynarken zorlanıyorum. Acaba DDR taksam dizüstü bilgisayarım hızlanır mı? Sistemim: İşletim Sistemim: Microsoft Windows 10, Ana İşlemcim: Intel Core i3-2330M CPU @ 2.20GHz. Video Bağdaştırıcım: Intel HD Graphics 3000, Video Belleğim: 1,77 GB Ekran Çözünürlüğüm: 1366x768. Almak istediğim parça: Kingston 4GB HyperX Fury Blue DDR3 HX316C10F/4 Ram Sizce bunu laptop'a takabilir miyim ve takarsam gerçekten hızlanır mı? Bir de FPS darboğazlığından korkuyorum detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece HD graphics ekran kartı varsa, grafik kartın haliyle yetersiz geliyordur çünkü o işlemci üzerinde olan zayıf bir kart.
Ayrıca o masaüstü belleği yani takamazsın.

Anladım. Bir de ayrıyetten Nvidia Geforce GT540M Cuda 1GB olcuğunu da fark ettim. Sizce yeni bir kasa pc mi toplamalıyım?

5-6 gün önce aynı işlemcili laptobuma 4 gb takviye yaptım 8 gb oldu uyumsuzluk da yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…