i3 2350M için oyun tavsiyesi

Agah gibi

Hectopat
Sistem özelliklerim;

-Ekran kartı: Intel HD Graphics 3000.
-RAM: 4 GB.
-Işlemci: Intel Core i3 2350M 2.30 GHz.
-Harddisk: 250 GB.
-Işletim sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit.

LoL ve DotA 2 oyunlarını rahat bir şekilde oynatıyor. Ücretsiz aksiyon ya da farklı kategorilerde -Online offline fark etmez- önerecek var mı?

Sistem özelliklerim;

LoL ve DotA 2 oyunlarını rahat bir şekilde oynatıyor. Ücretsiz aksiyon ya da farklı kategorilerde -Online offline fark etmez- önerecek var mı?

Call of Duty 4: Modern Warfare veya Serisi.

Belki MW3 kasabilir. düşük ayarlarda açın.

Gayette güzel oynatır abimin 2310M laptopunda. akıcı oynamıştım kaldı ki sizinki zaten daha iyi bir işlemci.

Sistem özelliklerim;

Call of Duty MW serisi The Punisher flatout 2 GTA 4.

Call of Duty 4: Modern Warfare veya Serisi.

Belki MW3 kasabilir. düşük ayarlarda açın.

Gayette güzel oynatır abimin 2310M laptopunda. akıcı oynamıştım kaldı ki sizinki zaten daha iyi bir işlemci.
COD 4 ücretli diye biliyorum ücretsiz var mıdır bu tarz ?
Torrent tarzı yerlerden indirmek istemiyorum yoksa tonla oyun var bildiğim fakat ücretli olan bir oyunu herhangi bir çaba göstermeden para vermeyip korsan bir şekilde indirmek uygun gelmiyor. Kul hakkı işlemek istemiyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim. Ücretsiz var mıdır ?

CoD 4 ücretli diye biliyorum ücretsiz var mıdır bu tarz?

Strateji oyunları seviyorsanız ayarlar yaparak EU4 HOI4 CK2 gibi oyunlari oynayabilirsiniz. M&B Warband bütün CS serisini oynayabilirsiniz. Valorant emin değilim belki düşük ayarlar 40 50 FPS. Alabiliyorsanız orijinal alın yoksa kaliteli bir siteden de indirebilirsiniz.

A
Strateji oyunları seviyorsanız ayarlar yaparak EU4 HOI4 CK2 gibi oyunlari oynayabilirsiniz. M&B Warband bütün CS serisini oynayabilirsiniz. Valorant emin değilim belki düşük ayarlar 40 50 FPS. Alabiliyorsanız orijinal alın yoksa kaliteli bir siteden de indirebilirsiniz.
Aksiyon tercih ederim. Önerileriniz için teşekkür ederim.

CoD 4 ücretli diye biliyorum ücretsiz var mıdır bu tarz?
Torrent tarzı yerlerden indirmek istemiyorum yoksa tonla oyun var bildiğim fakat ücretli olan bir oyunu herhangi bir çaba göstermeden para vermeyip korsan bir şekilde indirmek uygun gelmiyor. Kul hakkı işlemek istemiyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim. Ücretsiz var mıdır?

MTA önerebilirim.

Geri
Yukarı