i3 3110M Valorant'ta %100 CPU kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

ozenbora99

Decapat
Daha fazla  
i3-3110M işlemcim var. Windows 10 Pro kullanıyorum oyun modu açık Valorant oynarken işlemci arada %100'e dayanıp anlık drop sorunu yaşıyorum. İşlemciye binecek yükü azaltacak bir Config dosyası var mı?

Dostum bu oyun işlemciye yük bindiren bir oyun config dosyasını değiştirsende çok az etki yapacak. Windows 8.1 kurmanı öneririm arkada CPU kullanan bir şey olmuyor ve bu sistem için daha stabil olur.

Ayarları yükseltip yükü biraz daha ekran kartını verin. O zaman düzelir büyük ihtimalle.

Ayarları yüksekte tut.

Ayarları yükseltip yükü biraz daha ekran kartını verin. O zaman düzelir büyük ihtimalle.

Zaten 55 FPS alıyorum daha da düşüyor.
Dostum bu oyun işlemciye yük bindiren bir oyun Config dosyasını değiştirsende çok az etki yapacak. Windows 8.1 kurmanı öneririm arkada CPU kullanan bir şey olmuyor ve bu sistem için daha stabil olur.

Emin misin ona göre şimdi yapacağım

Zaten 55 FPS alıyorum daha da düşüyor.

Emin misin ona göre şimdi yapacağım

Hocam Windows 10 kullanıyorsanız bu yüzden de fazla CPU kullanıyor olabilir. Windows 8.1 sizin için daha ideal olur gibi geliyor. En azından ben eski bilgisayarımda Windows 10'dan Windows 8.1'e geçtiğimde bilgisayar biraz daha rahatlamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı