i3 3210 Sisteme Windows 7 mi, Windows 8.1 mi?

Bir kere Ghost'un tasarımı aynı Opera GX gibi leş zaten. Ne yapim ben onu ?

Doğrudur hocam ben kullandım animasyon efektini geçtim yavaş açılması ve kapanması peki üstüne uyku moduna 3 kez girip 15 kez girememesi sorunuydu tekrar yükledim düzelmemişti

@439902 peki hocam temiz kurulumda key istermi.

8.1 kuracaksanız mecburen isteyecek ama bu mecburiyetinin kaldırma yolu var rehberi atacağım şimdi.

Doğrudur hocam ben kullandım animasyon efektini geçtim yavaş açılması ve kapanması peki üstüne uyku moduna 3 kez girip 15 kez girememesi sorunuydu tekrar yükledim düzelmemişti
Ben bir kere Linux üzerinden sanal makinde Rider C# ile form programlamak için kullandım, hiç sevmedim onu.

@KRYPTON1X buyurun hocam

@439902 peki hocam temiz kurulumda key istermi.
Kurarken key isteyebilir.
8.1 Core: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
8.1 Pro: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
8.1 SL: Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC
Bunlar sadece kurulumu geçmek için girilen geçici keyler. Windows'u etkinleştirmek istiyorsan key satın almalısın.

Başka bir seçenek.

@unut normal PC'de Windows 10 var hocam o sistemde bugün 4790k olsa Windows 7 veya 8.1 kullanırım keşke key almadan önce buraya konu açsaydım ona göre window 7 veya 8.1 yüklerdim.

Peki ben şimdi Windows 8.1 yükleyeyim mi yoksa kalayım mı Windows 7 de.

Son düzenleme:

4 GB RAM var yazmis Windows 10 bosta 4 GB'a yakin kullaniyor.

@ORGANIZE Windows 8.1 Pro yükledim hocam ama ufak takılmalar var ama SSD alırsam bu sorun çözülmüş olur tahminimce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…