Çözüldü i3 3217U laptop RAM ve SSD yükseltmesi sonrası CS:GO oynatır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gkhan__1

Decapat
Görsellerde de göründüğü gibi bir laptop kullanıyorum arkadaşlar. Ben bu bilgisayara 4 GB RAM ve 240 GB SSD daha ekleyeceğim. Size sormak istediğim şeyse bu RAM ve SSD'leri de ekleyerek bilgisayarım CS:GO oyununda bana iyi bir performans verir mi yani en azından 100 FPS'ye çıkabilir miyim? Ve diğer oyunlarda. Detaylı bilgi verirseniz lütfen.

Dosya Ekleri

• bbil.PNG
    bbil.PNG
    19,9 KB · Görüntüleme: 32
  • dxdiag.PNG
    dxdiag.PNG
    14,8 KB · Görüntüleme: 29
  • dxdiag1.PNG
    dxdiag1.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 37
Çözüm
Çok az 20 falandı diyebilirim.
100FPS mevzusunu unutun o zaman hocam. Tavsiyem SSD almak yerine Diğer bileşenlerinizi Upgrade etmeniz. SSD sadece çoğu oyunda yükleme hızlarını, İşletim sistemi hızını vs. etkiler. Kesinlikle ama kesinlikle paranızı SSD almaya harcamayın. Sisteminizi yükseltin, sonra alırsınız.
Çok az 20 falandı diyebilirim.
100FPS mevzusunu unutun o zaman hocam. Tavsiyem SSD almak yerine Diğer bileşenlerinizi Upgrade etmeniz. SSD sadece çoğu oyunda yükleme hızlarını, İşletim sistemi hızını vs. etkiler. Kesinlikle ama kesinlikle paranızı SSD almaya harcamayın. Sisteminizi yükseltin, sonra alırsınız.

Çözüm
100FPS mevzusunu unutun o zaman hocam. Tavsiyem SSD almak yerine diğer bileşenlerinizi upgrade etmeniz. SSD sadece çoğu oyunda yükleme hızlarını, işletim sistemi hızını vs. etkiler. Kesinlikle ama kesinlikle paranızı SSD almaya harcamayın. Sisteminizi yükseltin, sonra alırsınız.

Kötü diye piyasada gezen Izoly bilgisayar alsam mesela onu tavsiye eder misin?

Geri
Yukarı