i3-3220 entegre grafik birimine sahip midir?

Civan63

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Valorant oynamak istiyorum fakat harici ekran kartım DX11 desteklemiyor. Ben de işlemcinin ekran kartı ile oynamak istiyorum. Bu işlemcinin dahili ekran kartı nedir?
  • Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30 GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru hocam. Yine de olmazsa konuya bakabilirsiniz. Bazen BIOS üzerinden kapalı olabiliyor.

Anladım hocam. Ekran kartını söküp deneyin. Yine de olmazsa buraya yazın.

Ya da ekran kartını sökmeyip Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bırakıp VGA'yı anakarta taksam olur mu?
M

Doğru hocam. Yine de olmazsa konuya bakabilirsiniz. Bazen BIOS üzerinden kapalı olabiliyor.

Ya da ekran kartını sökmeyip Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bırakıp VGA'yı anakarta taksam olur mu?

Aygıt Yöneticisi'nden de kontrol edin. Görüntü Bağdaştırıcı olarak HD 2500 falan gözüküyor mu?

O zaman BIOS üzerinden bakılması gerekir. BIOS'u resetleyip deneyin. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.

O zaman BIOS üzerinden bakılması gerekir. BIOS'u resetleyip deneyin. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.

O zaman aygıt yöneticisinde gözükür mü?

Yani BIOS'u resetleyince direk aygıt yöneticisinde gözükür mü?

Gözükmeyebilir fakat BIOS'a girişteki klavye mouse sorunu çözülebilir. Daha sonra ise adımları uygulayıp deneyin.

Geri
Yukarı