i3-3220 R7 240 sistem ile FIFA 17 oynanır mı?

CodCom

Hectopat
Yer
Bursa, Türkiye
Herkese selam ve iyi geceler dostlar benim sistem özelliklerim şu şekildedir;

- Intel Core i3-3220 (3.30 GHz).
- 4 GB (kullanılabilir: 3,88 GB) RAM.
- AMD Radeon R7 240 2 GB.

Bu sistem üzerinden eski nesil oyunlar oynamak istiyorum. (GTA, MP, CS:GO, Far Cry, Prototype ve bazı Telltale Games oyunları).

Fakat bir sorum var, internette araştırdım fakat pek cevap bulamadım. Bu sistem ile "FIFA17" oynayabilir miyim?

Yüksek grafikle oynamak benim için önemli değil orta ayarda da oynayabilirim.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Kardeşim ramlar 4 gb az ama senin zaten 2 gb ekran kartın varmışya en düşükte dene kasma olursa fifa 15 dene daha stabil daha rahat yormaz

Bu FIFA'yı bir anlayamadım 2007 yılından bu yana grafik ve mantığı aynı sadece bazı yenilikleri var ama her sene daha yüksek sistemler istiyor.

i3-2120, R7 240 ve 8 GB RAM ile düşük ayarlar 720p de yolculuk modunu oynadım ara sıra takılsada yine zevk aldım.
Takılma dediğin? Oyunu oynarken anlık olarak takılmadan mı bahsediyosun?
Kardeşim ramlar 4 gb az ama senin zaten 2 gb ekran kartın varmışya en düşükte dene kasma olursa fifa 15 dene daha stabil daha rahat yormaz
🙂 Benim konuda bahsetmek istediğim, bu sisteme göre FIFA17'yi orta ya da düşük grafikler de oynayabilir miyim?

Herkese selam ve iyi geceler dostlar benim sistem özelliklerim şu şekildedir;

- Intel Core i3-3220 (3.30 GHz).
- 4 GB (kullanılabilir: 3,88 GB) RAM.
- AMD Radeon R7 240 2 GB.

Bu sistem üzerinden eski nesil oyunlar oynamak istiyorum. (GTA, MP, CS:GO, Far Cry, Prototype ve bazı Telltale Games oyunları).

Fakat bir sorum var, internette araştırdım fakat pek cevap bulamadım. Bu sistem ile "FIFA17" oynayabilir miyim?

Yüksek grafikle oynamak benim için önemli değil orta ayarda da oynayabilirim.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Sadece GTA ya girip araba sürersin CS:GO falan oynanmıyor. PES oynamak istersin 16 ya da 17 serisine bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı