i3 380M ve GT 420M Sisteme Oyun Önerileri

CumaDgn

Hectopat
  • Intel®Core i3-380M (2.3GHz, 3MB L3 cache)
  • NVIDıA® GeForce® GT 420M Up to 1275M
  • 2 GB RAM
64 bit önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hollow Knight, Nuclear Throne, Enter the Gungeon, Slay the Spire, Binding of Isaac: Rebirth, Dead Cells, Deadbolt, Don't Starve, Risk of Rain, Super Meat Boy, Hotline Miami 1&2, Party Hard.

Favori oyunlarımdan bazıları bunlar. Bu oyunların çoğu sen oynamaya devam ettikçe açtığın eşyalar ve bölümlerle gittikçe daha eğlenceli olan oyunlar (ilk 6 oyun). Başta sıkıcı gelebilir bazıları ama ustalaşınca mükemmel oyunlardır hepsi de. Umarım beğenirsin.

Liste yapıyım ben bir çok fazla gelmiş
Hollow Knight, Nuclear Throne, Enter the Gungeon, Slay the Spire, Binding of Isaac: Rebirth, Dead Cells, Deadbolt, Don't Starve, Risk of Rain, Super Meat Boy, Hotline Miami 1&2, Party Hard.

Favori oyunlarımdan bazıları bunlar. Bu oyunların çoğu sen oynamaya devam ettikçe açtığın eşyalar ve bölümlerle gittikçe daha eğlenceli olan oyunlar (ilk 6 oyun). Başta sıkıcı gelebilir bazıları ama ustalaşınca mükemmel oyunlardır hepsi de. Umarım beğenirsin.
Nuclear Throne güzelmiş indirdim şuan oynuyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı