i3 4010U sistem ile GeForce Now çalıştırmak

burak_345

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Intel HD Graphics family i3 4010U 1.70 GHz (aygıt yöneticisinde bundan 4 tane gözüküyor) işlemci. AMD Radeon R5 M.200 series ekran kartı ve 4 GB RAM bulunan bir dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Bildiğiniz üzere bu sistemde oyun oynayamadığım için son çare GeForce Now'a sistemim yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Intel HD Graphics family i3 4010U 1.70 GHz (aygıt yöneticisinde bundan 4 tane gözüküyor) işlemci. AMD Radeon R5 M.200 series ekran kartı ve 4 GB RAM bulunan bir dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Bildiğiniz üzere bu sistemde oyun oynayamadığım için son çare GeForce Now'a sistemim yeter mi?
Geforce Now için aman aman bir sistem gereksinimi istenmez. Google açarsa Geforce Now açılır.

Geforce Now'u stabil bir şekilde oynamak için sorulması gereken doğru soru internet hızınızdır. Ben size sorayım. İnternet hızınız nedir? Bağlantı şekliniz nedir?

Yeter tabii ki de önemli olan internet hızın benim şu an sıkıntı var GeForce'da ama 14 Mbps ile Watch Dogs oynuyordum idare ediyordu tek sıkıntı araba sürerken biraz bir de nişan alınca. Ki benim sistemim 10 senelik bundan kötü.

Deneme sürümünü bir deneyin. Sorun yaşamazsanız kullanabilirsiniz. İnternet hızınız yeterli gibi.
Ancak bilginiz olsun. Her ay 5 Euro ödemeniz gerekiyor. Güncel kurla bu 50 TL falan yapıyor.
Bunun haricinde sadece satın aldığınız oyunları oynayabilirsiniz. Hesabınızı iyi yapın.

Geri
Yukarı