i3 4130 için ekran kartı önerisi

FatihEnes51

Femtopat
Daha fazla  
i3 4130 3.4GHz işlemcim H81 anakartım 4+4 Kingston 1600MHz RAM'lerim 350W PSU ve GT420 ekran kartım var. Bu sistemde çoğu oyunu oynayamiyorum. Ekran kartını yükseltmeyi düşünüyorum. 550TL bütçem var. Sizce 2. el ne almalıyım? Bir de İstanbul Avrupa'da yaşadığım için kısıtlı bir alanda alım yapabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kanka şimdi CS:GO testini izledim arada işlemci darboğaza uğruyor ama sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. İleride işlemcinizi değiştirmenizi öneririm

Kanka şimdi CS:GO testini izledim arada işlemci darboğaza uğruyor ama sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. İleride işlemcinizi değiştirmenizi öneririm
CSGO'da darboğaz olmayacak işlemci yok zaten. İşlemci oyunu o oyun. Testlerine bakarak yorum yapmak yanlış olur.

CS:GO'da darboğaz olmayacak işlemci yok zaten. İşlemci oyunu o oyun. Testlerine bakarak yorum yapmak yanlış olur.

Pardon hiç CS:GO oynamadığım için bilmiyordum.
CS:GO'da darboğaz olmayacak işlemci yok zaten. İşlemci oyunu o oyun. Testlerine bakarak yorum yapmak yanlış olur.

Fakat GTA V'tede işlemci %99 kullanıma çıkıyor. Fakat ekran kartıda %99 oluyor

Kanka şimdi CS:GO testini izledim arada işlemci darboğaza uğruyor ama sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. İleride işlemcinizi değiştirmenizi öneririm.

Umarım alabilirim ya Valorant oynamak istiyordum bir de Witcher 3 açar mı bu sistem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…