i3 4160 Stok Fan Yeterli Mi?

Güç kaynağının o sistemi kaldıracağını sanmıyorum.
Yetecektir. Ekran kartı zaten 60 watt güç tüketiyor, İşlemci 54 watt kullanıyor, HDD ve Ramlar in de çok kullanmadığını zaten biliyoruz. Ama şahsen 450 yada 500 watt bi güç kaynağı almasını öneririm. İlerde upgrade yaparsa sıkıntı yaşar.

GTA 5'te 75 dereceyi gördüm. Boşta 35-45. Yeterli diyenlerin referans noktasını bilmiyorum ama ben en yakın zamanda paraya kayıp soğutucu alacağım. Tabi yaz ayındayız, birinci katta oturuyorum ve odam pek havadar değil. Yani bazı şartlarda stok soğutucu yeterli olmuyor.
Senin şartlar stok icin fazla gelmis galiba :D benim oda havadar cam felan hep acık umarım fazla ısınmaz ısınırsa senin gibi bende sogutucu alcam

Güç kaynağının o sistemi kaldıracağını sanmıyorum.
Guc kaynagı bu haline yetiyor ancak upgrade yapmam bu sisteme yeni bi sistem toplarım cunku guc kaynagı anakart falan derken cok masraf yapar

Stok fan gayet yeterli olacaktır, şimdilik stok fan ile kullanabilirsiniz. Daha sonra elinize para geçince soğutucuyu isteğe bağlı alabilirsiniz.

Bu güç kaynağını alabilirsin o zaman.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8,6 KB · Görüntüleme: 171
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı