i3 4170 GT 730 sistem nasıldır?

Talhabeey

Zeptopat
Daha fazla  
Anakart; ASUS H61M-K veya ASUS H81- ASUS H61- ASUS H55'a.
RAM olarak 8 GB RAM düşünüyorum DDR3.
İşlemci; Intel Core i3 4170 4.nesil
Ekran kartı; ASUS GT730 2 GB ekran kartı.
Bütün parçalar hepsiyle uyumlu mudur?
PC'ler hakkinda çok bilgim yok işimi görecek şekilde dizmeye çalıştım bir yanlışım var ise söyleyin veya bunlar civarında parçalar önerin.
( Boş kasa, HDD, Power bende mevcut o yüzden yazmadım)

Anakart; ASUS H61M-K veya ASUS H81- ASUS H61- ASUS H55'a.
RAM olarak 8 GB RAM düşünüyorum DDR3.
İşlemci; Intel Core i3 4170 4.nesil
Ekran kartı; ASUS GT730 2 GB ekran kartı.
Bütün parçalar hepsiyle uyumlu mudur?
PC'ler hakkinda çok bilgim yok işimi görecek şekilde dizmeye çalıştım bir yanlışım var ise söyleyin veya bunlar civarında parçalar önerin.
( Boş kasa, HDD, Power bende mevcut o yüzden yazmadım)

Paran varsa.
AMD Ryzen 5 1600 six Core.
8 GB RAM DDR4.
B450M K anakart.
AMD Radeon R9 380 series 4 GB.
Aero cool boş mini kasa(kolay kolay ısınmaz)

Bu sisteme 3 GB ekran kartı.
Bir 8 daha RAM atabilirsin daha iyi olur.

Uyumsuz ve kötü.

H61 anakarta 4. nesil Intel işlemci takamazsın.

@BlueAim Mesajıma ''beğenmedim'' basma sebebin nedir? Senin saçma mesajına beğenmedim bastım diye mi çıldırdın yoksa mesajımda yanlış bilgi mi var? Yazdığım mesajda bilgi yanlışsa düzelt lütfen. Uyumsuz diyorum beğenmiyorsun, neyi beğenmedin?

Bana neden beğenmedım attığını sorabilir miyim?
Sistem uyumsuz. Sistemin uyumsuz olduğunu belirtmiyorsunuz, sadece linç etme amacıyla yazıyorsunuz.

Konuyu detaylı okumadan atlıyorsunuz direkt. H61, H55 gibi anakartlar yazıp i3 4170 işlemci takacağını belirtmiş. Bunun uyumsuz olduğunu belirtebilirsiniz mesela. Uyumsuz olan bir sistem de ''Google canavarı'' olamaz, değil mi?

Sistem uyumsuz. Sistemin uyumsuz olduğunu belirtmiyorsunuz, sadece linç etme amacıyla yazıyorsunuz.

Konuyu detaylı okumadan atlıyorsunuz direkt. H61, H55 gibi anakartlar yazıp i3 4170 işlemci takacağını belirtmiş. Bunun uyumsuz olduğunu belirtebilirsiniz mesela. Uyumsuz olan bir sistem de "Google canavarı" olamaz, değil mi?

Linç etmeyle falan ilgisi yok sistem toplamış eski anakartların pinlerini ezbere bilmediğim için arkadaşın dikkat edeceğini düşünerekten Google için yeteceğini düşünerekten Google canavarı dedim.

AMD Radeon R9 380 series 4 GB.
Rezalet bir kart. Aklına geleni yazıp önermişsin. TDP canavarı bu kart.

AeroCool boş mini kasa (kolay kolay ısınmaz)
Neden özellikle AeroCool? Neden mini kasa?

Bu sisteme 3 GB ekran kartı.
Bomboş bir tavsiye. Ekran kartında öncelik GPU'dur, GB değil. 3 GB ekran kartı diye bir tavsiye yapılmaz. Çer çöp tavsiyeler yapıp mesajına beğenmedim basılınca inadına gidip ''uyumsuz'' yazdığım mesaja beğenmedim basma.

Eski anakartların pinlerini ezbere bilmediğim için arkadaşın dikkat edeceğini düşünerekten Google için yeteceğini düşünerekten Google canavarı dedim.
Bir dahakine siz dikkat edin, konu sahibi bilgisinin olmadığını yazmış çünkü. 👍

Geri
Yukarı