i3 4170 ve GTX 950 sistemin oyun performansı nasıl olur?

baho58

Femtopat
Daha fazla  
Bütçe az olduğu için böyle yapacağım. Yazın değiştirebilirim. Şimdilik oyun performansı ne olur? GTA 5, Valorant, CS:GO, FIFA falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci odaklı oyunlarda sıkıntı yaşarsın. i3 4.nesil yerine i5 4.nesil tercih edersen güzel olur. Eğer sistem elinde mevcutsa veya alıp işlemci değiştirmeyi düşünüyorsan 4. nesil i5 alırken sonunda S ibaresi olmasın. Düz modelleri tercih et veya K ibareli olanları. Önerdiğim işlemciler; i5 4570,4590,4670,4690.

Son düzenleme:
İşlemci biraz düşük kalmış benim de öyle GTX 960 ve i5 2500 Kullanıyorum arkadaşın dediği gibi CS:GO gibi işlemci gerektiren oyunlarda gereğinden düşük FPS alıyorum.

Bütçe az olduğu için böyle yapacağım. Yazın değiştirebilirim. Şimdilik oyun performansı ne olur? GTA 5, Valorant, CS:GO, FIFA falan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…