i3-5005U sistem GTA 5 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Yunusemrex

Yoctopat
Daha fazla  
Intel(r) Core(tm) i3-5005U CPU @ 2.00GHz 2.00 GHz 4,00 GB Windows 10 Pro takılı RAM yok dizüstü leptap.
Buna GTA 5 iner mi? Çok indirmek istiyorum ama iner mi? Ya da nereden indirebilirim veya GTA 5'in düşük versiyonu var mı onu indirsem.
GTA'nın tüm oyunlarını indirip oynayabiliyorum hiç kasmıyor ama GTA 5'i indiremiyorum.

Epic Games zamanında ücretsiz vermişti, almadınız mı?

Intel(r) Core(tm) i3-5005U CPU @ 2.00GHz 2.00 GHz 4,00 GB Windows 10 Pro takılı RAM yok dizüstü leptap.
Buna GTA 5 iner mi? Çok indirmek istiyorum ama iner mi? Ya da nereden indirebilirim veya GTA 5'in düşük versiyonu var mı onu indirsem.
GTA'nın tüm oyunlarını indirip oynayabiliyorum hiç kasmıyor ama GTA 5'i indiremiyorum.

Yıllar önce i3 7100U ve Intel HD 620 olan bir laptopumu Minecraft açayım diye yakmıştım size ne olur bilmiyorum.

Çok zor anladım. Sanırım anladım.
Oyun her bilgisayara iner, iş oyunu oynatmakta. 4 GB Ram düşük ayarlar için yetebilir fakat Grafik işlemci yani ekran kartınız önemli onu da belirtin. Steam, Epic vb. yerlerden alabilirsiniz. Kırılmış istiyorsanız buradan çıkabilirsiniz.

Geri
Yukarı