i3 540 vs Pentium E2160

O zaman söylede 1000 TS'ye her PC cide olan sistem onu alim.

Yıl 2022 ve dolar 13TL hatırlatayım. O fiyata oyun oynatacak bilgisayar yok diyebilirim maalesef. O paraya alınacak bilgisayarlar maksimum Windows mağazasında ki Asphalt 8 gibi oyunlar oynanır.

Yıl 2022 ve dolar 13TL hatırlatayım. O fiyata oyun oynatacak bilgisayar yok diyebilirim maalesef. O paraya alınacak bilgisayarlar maksimum Windows mağazasında ki Asphalt 8 gibi oyunlar oynanır.

Maalesef bütçem bu arkadaşım söylediklerin beni üzdü ama bu 1000 TL'yi inanman zor ama 2 yılda biriktirdim.

İnanıyorum tabii ki. Ama Türkiye şartları işte...

Param buna yetti ben napayım bende oynatır mı diye soruyorum Zula Low da oynatır diye düşündüm çünkü Pentium E2160 256MB ekran kartı 60 FPS oynadım 2 ay önce.

Param buna yetti ben napayım bende oynatır mı diye soruyorum Zula Low da oynatır diye düşündüm çünkü Pentium E2160 256MB ekran kartı 60 FPS oynadım 2 ay önce.
sana gereken sistem q6600+ yanına 2.el bir gt 710(ya da muadili bir ekran kartı).

sana gereken sistem q6600+ yanına 2.el bir gt 710(ya da muadili bir ekran kartı).
İstersen elimde Q8300 , G31m es2l anakart , 2x2 DDR2 4 GB RAM , 250 w PSU var bunları sana 450 TL drn bırakırım Param güvende ile sahibinden geri kalanada ekran kartı ve HDD alırsın. GT 710 alırsan varsayalım Lol , CS filanda oynarsın rahat.

Böyle bir sistem iş yapar işte.

Bendeki i3 560 iş yapar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…