i3 550 HD5500 sistem GTA 5 açar mı?

d4mann

Hectopat
i3 550
4 GB RAM
1GB HD5500
GTA 5 800x600 Low ayarda 40 FPS alır mı?
Bu arkadaş bu sistemle bu FPS alıyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle böyle ittire kaktıra açar ama yani, biraz acı çeker. Eğer Windows 10 kullanıyorsanız işler iyice zorlaşır.

Şöyle 30 FPS alır mıyım?
İşlemci ve grafik birimi de yetersiz kalıyor ama en büyük endişem RAM ve grafik birimi. İşlemci hadi neyse kurtarır da, grafik birimi zayıf kalır.
Grafik birimi da şöyle böyle kurtardı desek 4GB RAM kalıyor. İşletim sistemi de hatrı sayılır miktarda bellek tüketirse geriye çok az bir meblağ kalıyor oyun için.

Son düzenleme:
İşlemci ve grafik birimi de yetersiz kalıyor ama en büyük endişem RAM ve grafik birimi. İşlemci hadi neyse kurtarır da, grafik birimi zayıf kalır.
Grafik birimi da şöyle böyle kurtardı desek 3GB RAM kalıyor. İşletim sistemi de hatrı sayılır miktarda bellek tüketirse geriye çok az bir meblağ kalıyor oyun için.

Yani kaç FPS alır?

Bilemiyorum ama, oyunu crash yemeden açabilirseniz ayarları biraz kurcalayarak 30FPS alabileceğinizi tahmin ediyorum.

800x600 Low V-Sync kapalı şekilde 30 FPS alır.
Bilemiyorum ama, oyunu crash yemeden açabilirseniz ayarları biraz kurcalayarak 30FPS alabileceğinizi tahmin ediyorum.

Gördüğünüz gibi bu arkadaşda kasmadan oynuyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bende zaten eski sürüm indireceğim crash olmayan.

@d4mann Arada bellek miktarı olarak da fark var, 2GB kadar. Yine de önemli bir fark.
Oyunu açıp istediğiniz değerleri aldığınızı varsayalım, arkaplan işlemlerinde çok zorlanırsınız. Önceden haberiniz olsun.

Geri
Yukarı