i3-6098P HD 6670 sistem nasıldır?

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Eski sistemli olan biri sistemini yazıcak yeni sistemliler ise yorumlucak ama eskiler eskileri de yorumlayabilir. Hadi isteyen yorumlasın benim PC'yi.
4 GB RAM DDR4.
Intel Core i3-6098p 3.60 GHz.
WD Blue HDD 1TB.
AMD Radeon HD 6670.
BIOS, UEFI değil.
H110M Pro VD.
Windows 8.1
USB 2.0
Hala CD ve DVD teknolojisi var.
Gördüğünüz gibi günümüzde sadece idare edecek, eski oyunları çalıştıracak bir PC.
Moderatör başlığı yanlış yazmış, eski sistemleri yeni sistemli olanlar yorumlasın yazmıştım dikkate almayın başlığı.

BIOS UEFI olmalı, o chipsette UEFI olmayan model yok diye biliyorum. 6. Nesil DDR4 diye tahmin ettiğim sistem çok da eski sayılmaz. Güzel takviyelerle güzel performans verebilir.

Eski sistemli olan biri sistemini yazıcak yeni sistemliler ise yorumlucak ama eskiler eskileri de yorumlayabilir. Hadi isteyen yorumlasın benim PC'yi.
4 GB RAM DDR4.
WD Blue HDD 1TB.
AMD Radeon HD 6670.
BIOS, UEFI değil.
H110M Pro VD.
Windows 8.1
USB 2.0
Gördüğünüz gibi günümüzde sadece idare edecek, eski oyunları çalıştıracak bir PC.
Moderatör başlığı yanlış yazmış, eski sistemleri yeni sistemli olanlar yorumlasın yazmıştım dikkate almayın başlığı.

Performanstan başka bir fark olmuyor gibi.

4 GB RAM DDR4.
WD Blue HDD 1TB.
AMD Radeon HD 6670.
BIOS, UEFI değil.
H110M Pro VD.
Windows 8.1
USB 2.0

Yani bazı şeylerde iyi performans verir en azından benim PC'min aynısı değil.

Bu eski PC ise benimki ne? 😃
SSD, RAM, CPU ve GPU değişimi ile günümüze yükseltilebilecek bir anakarta sahip bence. Gerçi böyle deyince değişmeyen bir tek anakart kaldı. M2 desteğide yok. Şimdi düşününce eskimiş aslında. 😃

SSD, RAM, CPU ve GPU değişimi ile günümüze yükseltilebilecek bir anakarta sahip bence. Gerçi böyle deyince değişmeyen bir tek anakart kaldı. M.2 desteğide yok. Şimdi düşününce eskimiş aslında. 😃

Naptınız hocam ya :D

SSD, RAM, CPU ve GPU değişimi ile günümüze yükseltilebilecek bir anakarta sahip bence. Gerçi böyle deyince değişmeyen bir tek anakart kaldı. M.2 desteğide yok. Şimdi düşününce eskimiş aslında. 😃

5 yıl öncenin teknolojisi(ekran kartı dışında o ilk başta GT 730'idi fakat değiştirdim bozulduğu için.

5 yıl öncenin teknolojisi(ekran kartı dışında o ilk başta GT 730'idi fakat değiştirdim bozulduğu için.

Hocam RAM'ler yükseltilirse ve HDD yerine güzel bir SSD takılırsa bayağı gider bu PC performansıda iyi olur en azından iş gibi şeylerde kullanılabilir duruma gelecektir şu an için 4 GB RAM çok fazla şeye yaramıyor oyun oynayacaksanız çok sorun yaşayabilirsiniz biraz ne için kullanacağınıza bağlı değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı