i3 6100 Sistem Windows 8.1 Yüklenmeme ve 0xc0000185 Mavi Ekran

redwhite

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem topladım. Windows 8.1 kurdum çok güzel çok hızlı çalıyordu. Ancak ertesi sabah PC'yi açtığımda görüntü alamadım. Birkaç defa kasadan kapatıp açtım gene görüntü gelmedi. Arkadaki VGA kablosu gevşemiş tekrardan açtım görüntü geldi. MSI togosu çıktı alttada otomatik onarım hazırlanıyor yazıyordu ancak birşey olmuyordu. PC kendi kendine kapanıp açılıyor ve yine aynı ekran çıkıyordu. Bir kez daha format attım bu sefer düzeldi. Yine çok hızlı ve performanslıydı. 2 gün sonra tekrar açtığımda 0xc0000185 mavi ekran hatasıyla karşılaştım. Bunun nedeni ne olabilir? Win 8.1 kurarken yanlış bir şey yapmış olabilir miyim? Harddisk bozuk değil gibi çünkü eski harddiskime windows kurup diğer yeni harddiski HD tune ile test ettim hiçbir sorun yoktu hatta biçimlendirdim tekrar kurmaya çalıştığımda olmadı. MSI logosu çıkıyor alt tarafta bir şey dönüp duruyor yani yükleme ekranı gelmiyor. Arkadaşlar sorunum bu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistemim şu şekilde;

MSI h110m Pro-Vd
Intel Core i3 6100
Kingston Value 8GB DDR4
WD 500GB WD5000AAKX

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı