i3 6100 Sisteme Yükseltme

fetafull

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. Sistemimden gayet memnunum böyle beni bir süre daha götürür fakat birkaç yükseltme ile daha keyifli hale getirmek istiyorum. Aklımda yükseltme olarak işlemci ve ana kart var. Diğer donanımların güzel seviyede olduklarını düşünüyorum önerileriniz benim için çok önemlidir teşekkürler. Bütçem toplam 2000 TL.
Sistemim:
İşlemci: i3 6100 3.7 GHz
Ekran Kartı: MSI R7 370 Gaming 4 G 256 Bit
RAM: Gskill 8 GB DDR4 2400 MHz
Anakart: MSI H110M Pro-VD

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa, elinizdeki işlemci ve ekran kartını satmalısınız. Bellek, işlemci ve ekran kartı yükseltmeniz daha mantıklı. 600-700TL daha bütçe genişlemiş olur ve 8GB bellek, i5 7500 ve GTX1060 alabilirsiniz.

Ekran kartı olarak MSI GeForce GTX 1060 Armor 6G OCV1 6GB GDDR5 Ekran Kartı V328-023R - Nanokatalog buna bakabilirsiniz. Ya da Intel Core i5-8500 Coffee Lake 3.0GHz 9MB Soket 1151 8. Nesil İşlemci bunu alıp B360M modüllü anakart ve aynı ram den alınabilir.Ekran kartıyla bir müddet idare edilebilir. Piyasaya çıkacak olan ekran kartlarını bekleyip hem bütçeniz de artmış olur yeni seriden AMD ya da NVIDIA bazında ekran kartları alınabilir.Aceleniz yoksa böyle yapın. Psu da kaliyeliyse sıkıntı yoksa iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı